Shkodra Post
AktualitetHistoriLajmi i Fundit

Policia e Shkodrës identifikon autorin e plagosjes së tre përsonave…

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 12:30, në lagjen “Qemal Stafa”, në rrethana ende të paqarta, shtetasi Aldo Hasani, rreth 18 vjeç ka dëmtuar me mjet prerës 3 bashkëmoshatarë të tij të cilët po marrin asistencën mjekësore në spital.

Shërbimet e Policisë janë vënë të ndjekje të autorit dhe po ushtrojnë kontrolle në zonë, me qëllim kapjen e tij.

Gjithashtu, grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Related posts

“Një fushatë e bazuar mbi gënjeshtra dhe mashtrime”, PD- Rithemelimi: Ajo që po bën Edi Rama dhe kandidati i tij në Shkodër…

Spahia me studentët e Departamentit “Brain Gain”, dhurojnë libra për bibliotekën “Marin Barleti”…

Shkodër, projekt transformues në blloqet e pallateve/ Kryebashkiaku Beci i siguroi banorët për cilësinë e punimeve