Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Sherr mes të rrinjve në Shkodër, plagosen 3 vetë, njëri në gjendje të rëndë…

Ngjarje e rëndë në Shkodër. Pak çaste më parë disa të rinj janë përfshirë në sherr duke përdorur thikat, ndërsa raportohet për 3 të plagosur.

Njëri prej tyre ndodhet në reanimacion, në gjendje të rëndë për jetën.

Ngjarja ka ndodhur afër Poliklinikës së qytetit. Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërkohë ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave.

Related posts

Aksident në lagjen “Tre Heronjtë” në Shkodër…

Në Iftarin e shtruar në njësinë administrative të Berdicës, Spahia: Zoti na i pranoftë lutjet dhe sakrificat e këtij muaji të bekuar…

Policia e Shkodrës vë në pranga 2 shpërndarës droge…