Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Kryebashkiaku Spahia vizitë në familjen Kazazi me rastin e Fiter Bajramit…

Festat janë një moment i bukur gëzimi dhe bashkimi me njëri – tjetrin. E këtë gëzim të Fiter Bajramit pata kënaqësinë ta ndaja me familjen e nderuar Kazazi. Bashkë me kandidatet për këshillin bashkiak uruam përmes kësaj vizite jo vetëm familjen Kazazi, por edhe çdo besimtar mysliman të Shkodrës.
Traditat e qytetit tonë kanë qënë ndër rrjedhat e shekujve të bukura e të mbushura me mesazhe vëllazërie.
Gëzuar Fiter Bajramin🤲

Related posts

Shtyllat elektrike të amortizuara afër banesave/ Banorët e lagjes Dobraç i Ri: Na rrezikohet jeta nga shtyllat dhe telat e korentit…

EMRAT/ Vrasja dhe plagosja e babë e bir dje në Dukagjin, shpallen në kërkim 4 autorët

Spahia në fshatin Bardhaj: Vota e 14 Majit do të jetë votë për zhvillimin dhe ndryshimin e shumë pritur në Shqipëri…