Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Benet Beci uron mirëmëngjes me pamjet e Moleve të përfunduara në Liqenin e Shkodrës…

Molet në bregun e Liqenit të Shkodrës, tashmë kanë përfunduar. Një projekt i rëndësishëm në kuadër të shfrytëzimit të këtij pellgu ujor të përbashkët me Malin e Zi, pritet të ketë ndikimin e tij në turizëm.

Ka qenë kandidati për kryetar i Bashkisë Shkodër Benet Beci, i cili mëngjesin e sotëm, pasi ka uruar mirëmëngjes shkodranët, i ka konsideruar të përfunduar molet në Liqenin e Shkodrës.

Mirëmëngjes me molet e përfunduara në Liqenin e Shkodrës!!”, shkruan Beci, i cili ka publikuar edhe një foto nga molet, ku shihen edhe disa mjete lundruese afër tyre.

Related posts

Festë me katër gola të shënuar, Vllaznia mund Laçin dhe sheh kreun më afër…

Nga hekurthyes në avokat, historia e shkodranit që sot kandidon në Breshia të Italisë…

Shkodër/ Hodhi në lumin Kir foshnjën e saj, vihet në pranga për vrasje, 32-vjeçarja…