Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

VIDEO/ Rrëfimi me lotë në sy i Luizit: Benet Becit i jam mirënjohës gjithë jetën, më ndihmoi vetëm pse isha shkodran…

Finalisti i Big Brother Vip, Luiz Ejlli, ka rrëfyer të shtunën mbrëma rrugëtimin e jetës së tij. Mes momenteve pikante dhe të vështira, Ejlli u ndal tek Benet Beci, ish-kreu i KESH që sot garon për Bashkinë e Shkodrës.Për publikun, Luizi tha se është habitur nga mbështetja që ka marrë dikur nga Beci, vetëm e vetëm pse ishtë shkodran.“Kur nuk të ndihmojnë ata që mendon se i ke pasur afër, si mund të pretendosh të të ndihmojë dikush vetëm pse është shkodran. Personi në fjalë quhet Benet Beci, një familjeshkodrane që unë e njoh shumë mirë, dhe e kam marrë në telefon. Ma ka hapur telefonin direkt. I thashë çfarë ke mundësi ndonjë vend pune, unë do ta bëj. Më ka ndihmuar, më ka futur në punë direkt dhei jam mirënjohës gjithë jetën” – tha Luizi të shtunën.Kujtojmë se Benet Beci është kandidati i Partisë Socialiste për bashkinë e Shkodrës. Kjo deklaratë e Luiz Ejllit vjen në një moment kur Sali Berisha ka tentuar ta përdorë imazhin e tij në fushatë, sikur Ejlli është mbështetës i PD. Por ja çfarë thotë Luizi më fjalët e tij: 

Related posts

Benet Beci vizitë në familjen e Mikel Çeka dhe Engjëll Çeka…

VIDEO/ Shkodër, gjobiten 1746 drejtues automjetesh për parkim të gabuar…

Tërhiqet kandidati i grupimit të Alibeajt për Bashkinë Lezhë, Sandër Marku…