Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Shkodër, 48 vjeçari i jep fund jetës me armën e gjahut/ Policia: Po kryhen veprimet hetimore për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes…

Një 48-vjeçar në shkodër ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me armën e gjahutpolicia bën me dije se rreth orës 13:20, në lagjen “naim gjylbegu”, shkodër, dyshohet se është vetëvrarë më armë gjahu, në banesën e tij, shtetasi A. Xh., 48 vjeç.

Arma e gjahut është sekuestruar në cilësinë e provës materiale.Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po kryen veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Related posts

Shkodër/Vihen në pranga 2 shtetas dhe procedohet në gjendje të lirë 1 tjetër, për vepra të ndryshme penale…

Opinion/ Benet Beci, një kandidat ndryshe, për një Shkodër ndryshe…

Banorët e Komanit bllokojnë tunelin pas sekuestrimit të mjeteve të tyre lundruese…