Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Benet Beci shpërndan foto nga vizitat për festën e Fitër Bajramit…

Albumi i një dite të bukur feste, me familjarë, miq e dashamirës. Faleminderit për këtë atmosferë që më mbush me dashuri e motivim! Gëzuar të gjithëve!

Related posts

Lazër Kodheli, fotografi i mbi 200 pozave të shkrepura në film…

Në kërkim për plagosje dhe grabitje, policia e Shkodrës arreston 38 vjeçarin…

Deti e nxori në Shkodër, por mjeshtëria e tij mori dhenë…