Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Humb jetën 14 vjeçari në Barbullush, ra në kontakt me rrymën elektrike…

Vau i Dejës/Informacion paraprak

Rreth orës 14:45, në fshatin Barbullush, Vau i Dejës, shtetasi i mitur E. A., 14 vjeç, dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në banesën e tij dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Related posts

Bardh Spahia: Fitorja e opozitës së bashkuar në 14 Maj do të jetë e thellë dhe pikë kthese për fatin e Shqipërisë…

Valbona ndërpret rrugëtimin, largohet nga shtëpia e BBV…

Bordi i Transparencës rrit sërish çmimin e naftës!…