Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Humb jetën 14 vjeçari në Barbullush, ra në kontakt me rrymën elektrike…

Vau i Dejës/Informacion paraprak

Rreth orës 14:45, në fshatin Barbullush, Vau i Dejës, shtetasi i mitur E. A., 14 vjeç, dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në banesën e tij dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Related posts

Benet Beci intervistë me gazetaren Mirela Milori…

Kristian Shkreli: Naraçi do jetë në vëmëndjen e Bashkisë gjithmonë!…

Pse Shkodra njihet si qyteti i biçikletave?