Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

E rëndë në Dajç, 12 vjeçari vritet aksidentalisht me çifte…

Një fëmijë 12 vjeçar ka humbur jetën mbrëmjen e sotme pasi është qëlluar aksidentalisht me çifte.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Dajç të Shkodrës.

I mituri ka marrë plagë të rënda duke ndërruar jetë direkt. Mësohet se 12 vjeçari ka qenë duke luajtur me armën kur ajo është shkrepur.

Related posts

Humbja me Tiranën, shpërthen Çela: Goli ishte jashtë loje, Kastriotin nuk e duan në elitë

POLICIA AKSION NË SHKODËR/ Sekuestrohen mbi 37 mijë kubikë me fidanë kanabisi, 1 në pranga dhe 1 në kërkim (PAMJET)…

Malësi e Madhe, kishte përshtatur një ambjent për tharjen e kanabisit, arrestohet 29-vjeçari…