Shkodra Post
Kronika

Lënkudje termeti në Shkodër, ja ku ishte epiqendra…

Para kam minutave, nje termet ka tronditur Shkodren. Sipas informacioneve te para, ai ishte me amplitude 3.4 dhe epiqendra 7 km larg Lezhe ne Veri te saj.

Thellesia e lekundjes ishte 10 km dhe nuk raportohet per deme te asnje natyre.

Related posts

EMRI/ Aksident me vdekje në Lezhë, makina përplas këmbësorin…

Humb jetën 14 vjeçari në Barbullush, ra në kontakt me rrymën elektrike…

Shkoder/ Hyrja e qytetit në errësirë, Salihi: Zëvëndësuam 300 metër kabllo, dëmtime të mëdha…