Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Sërish krisma, plagoset me armë zjarri një person në Malësi të Madhe, autori në kërkim (Emri)

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në Malësinë e Madhe.

Ngjarja ka ndodhur pas nje konflikti mes 3 personave në fshatin Grizhë. 

Raportohet për një person të plagosur. Në polici është shoqëruar një person ndërsa në kërkim është shpallur autori i plagosjes Arsid Kurtaj.

Nuk dihen ende rrethanat e  ngjares.

Related posts

Festë me katër gola të shënuar, Vllaznia mund Laçin dhe sheh kreun më afër…

Edi Rama mbledh Grupin Parlamentar, prezanton Agron Çelën me deputetët socialistë…

Kalaja e Shkodres destinacion gjithëvjetor/ Në raport me një vit më parë numri i vizitorëve në këtë sit është dyfishuar…