Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Sërish krisma, plagoset me armë zjarri një person në Malësi të Madhe, autori në kërkim (Emri)

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në Malësinë e Madhe.

Ngjarja ka ndodhur pas nje konflikti mes 3 personave në fshatin Grizhë. 

Raportohet për një person të plagosur. Në polici është shoqëruar një person ndërsa në kërkim është shpallur autori i plagosjes Arsid Kurtaj.

Nuk dihen ende rrethanat e  ngjares.

Related posts

A e dini se, përpara krijimit të Shoqërisë “Vllaznia” në Shkodër u krijua Shoqëria “Një tubë djelmni shkodrane”?

Krijohet Njësia Policore Detare për sezon të sigurt veror, Rama: Tragjedia në Himarë të mos përsëritet më…

Shkodër/Vihen në pranga 2 shtetas dhe procedohet në gjendje të lirë 1 tjetër, për vepra të ndryshme penale…