Shkodra Post
Uncategorized

Vonesa dhe polemika, Vllaznia merr fitore të artë për Europën përballë Teutës…

Vllaznia ka mposhtur Teutën me rezulatin 1-0 në “Loro Boriçi” në ndeshjen e javës së 33 të “Abissnet Superiore”.

Goli i vetëm i sfidës u realizua në minutën e 8′ të sfidës nga Çoba. Ndërkohë Teuta pati shumë raste të arta për të dalë me 1 pikë nga Shkodra, por nuk arritën të finalizojnë.

Me këtë fitore Vllaznia renditet në vendin e 4-të me 46 pikë ndërsa Teuta në të 6-ën me 42 pikë.

Related posts

Fushatë me shtrëngime duarsh/ Bilali : Me këto zgjedhje fiton Shkodra…

Luiz Ejlli shok me Vis Martinajn? Rrëfimi brenda BBV: I dhuruam një shoku luan, është i famshëm…

Rrëfimi i ish-policit Jeton Lami në Gjykatë: Se dija që Visi ishte në kërkim!