Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Tom Doshi takim me strukturat: “Bashkinë Shkodër do ta fitojë Benet Beci”…

Kryetari i Partisë Socialdemokrate Tom Doshi në një takim me strukturat e qytetit të Shkodrës tha se bashkinë Shkodër në zgjedhjet e 14 majit do ta fitojë kandidati i PS Benet Beci dhe se PSD do të marrë 15 anëtarë të këshillit bashkiak.

Suada Selimaj, aktualisht anëtare e këshillit bashkiak të Shkodrës prezantoi kandidatët e PSD për këtë këshill. Dy prej kandidatëve të PSD për këshillin bashkiak të Shkodrës Jetmira Rraboshta dhe Rezarta Pode u shprehën se Partia Socialdemokrate është zgjedhja e duhur.

Dy deputetët e PSD për qarkun Shkodër Meri Markiçi dhe Gledis Çeliku deklaruan se vota për Benet Becin dhe socialdemokratët është votë për ndryshimin e Shkodrës.

Të pranishmit i dhanë mbështetjen e plotë kreut të PSD Tom Doshi dhe kandidatëve për këshillin bashkiak të kësaj force politike në zgjedhjet vendore të 14 majit.

Related posts

U mposht nga Partizani, trajneri i Erzenit: Kemi qenë të barabartë. Ishte një penallti…

Kryebashkiaku Spahia: Shkodra nuk ka bërë kurrë kompromise mbi të ardhmen e saj…

Shkodër/ Vihen në pranga 2 shtetas, shpallet në kërkim 1 tjetër…