Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Spahia: Në Berdicë ku mbështetja për fitoren e 14 Majit është maksimale nga banorët e kësaj njësie…

Në Berdicë ku mbështetja për fitoren e 14 Majit është maksimale nga banorët e kësaj njësie. E gjithë nënShkodra do të votojë masivisht alternativën tonë, pasi është e vetmja dhe zgjidhja e duhur për të ardhmen e Bashkisë Shkodër. Mirënjohës për vlerësimin që ky komunitet na ka bërë në këtë fushatë dhe në të gjitha proceset zgjedhore. Bashkë Fitojmë, për Shkodrën dhe të ardhmen e saj✌

#votoBardhSpahia2

#votobashkëfitojmë1

Related posts

Nga Fitore Beci- A do të zgjedhë Shkodra të ngrihet mbi traumën ndërbreznore?

Rikualifikimi i molos së Shkodrës/ Investimi pritet të ndikojë në zhvillimin e turizmit…

VIDEO/ Vidhnin biçikleta dhe dyqane me dhunë, arrestohen 3 adoleshentë në Shkodër…