Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

“Një fushatë e bazuar mbi gënjeshtra dhe mashtrime”, PD- Rithemelimi: Ajo që po bën Edi Rama dhe kandidati i tij në Shkodër…

Një fushatë e bazuar mbi gënjeshtra dhe mashtrime është ajo që po bën Edi Rama dhe kandidati i tij në Shkodër. Me zë dhe figurë njeriu që ju servir Edi Rama qytetarëve të Shkodrës për kryetar bashkie shihet se si mashtron banorët e Rrjollit në lidhje me rrugën Shëngjin – Velipojë, në kantierin e të cilës prej më shumë se 1 viti nuk punohet. Faktet flasin vetë, ndiqeni videon që e fakton më së miri këtë mashtrim!

Related posts

Lorenco Vila i Teutës: Të fitojmë katër ndeshjet tona, pastaj do të shohim si do të…

Vendoret/ PD zgjedh kandidatët për 16 bashki, asnjë emër për Elbasanin, Durrësin e Shkodrën…

Shkodër/ Mashtroi duke i shitur dikujt një makinë që s’e kishte në pronësi, arrestohet 52-vjeçari…