Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Benet Beci takim me studentë: Secili prej jush e zgjedh vetë të ardhmen e Shkodrës…

Me studentët e Universitetit “Luigj Gurakuqi” dhe disa maturantë që votojnë për herë të parë në këtë garë lokale. Vota e të rinjve është shumë e rëndësishme, ndaj këtë të diel, ju ftoj të merrni pjesë në votime. Secili prej jush e zgjedh vetë të ardhmen e Shkodrës. #shkodraepara #shkodrapozitive

Related posts

I vuri tritol oficerit të policisë 3 vjet më parë, pranga 32-vjeçarit në Shkodër. (EMRI)…

Aksident i rëndë në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, plagosen dy përsona…

Java e 32-të e Superiores luhet në 2 ditë, ja duelet interesante