Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

“Në programin tonë kanë një zë të veçantë”/ Spahia takim me gratë dhe vajzat e rajanit nr.5…

Në programin tonë kanë një zë të veçantë, pasi roli i tyre në familje dhe shoqëri është kyç dhe kontributi që japin padiskutim mbetet i pazëvëndësueshëm.

Falënderim dhe mirënjohje për gratë dhe vajzat e rajonit nr.5, për pritjen entuziaste, mesazhet që ndanë në këtë takim dhe për mbështetjen e dhënë.

Bashkë Fitojmë dhe nga 15 Maji e në vazhdim nisim punën për të vënë në jetë projektet tona për Shkodrën.

Related posts

Spahia : Ky është një moment historik për t’i thënë stop të keqes duke qëndruar në këmbë! Ne nuk dorëzohemi! Ne do të fitojmë!…

Digjen tre makina luksoze në Shkodër/ Policia po heton për të zbuluar nëse ngjarja është e qëllimshme…

Shkoder/ Finalizohet operacioni policor i koduar “Dërgesa”. Arrestohen dy të rinj…