Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

“Me shëndet Pashkën!”, Kristian Shkreli uron katolikët: Mbështetja juaj është motivim dhe forcë për të bërë më të mirën…

Shkruan në Facebook Kristian Shkreli, kandidat për kryetar i Bashkisë Vau Dejës: Besimtarë të krishterë! Banorë të Vau Dejësit! Gezuar e për shumë mot Pashkën!

Jezusi u ringjall, e së bashku me të jeta e mundi vdekjen, e mira fitoi mbi të keqën! Bashkë do të ecim përpara, për të festuar, për të fituar e për të gëzuar çdo ditê!

Mbështetja juaj është motivim dhe forcë për të bërë më të mirën! Me zemër dëshiroj festa të gëzuara e me zemren plot! Me shëndet Pashkën!

Related posts

Policia e Lezhës arreston 41 vjeçari nga Shkodra, i drejtori pistoletën efektivëve…

1 Maji/ Benet Beci kujton kohen kur ishte drejtues i Fondit Shqiptar të Zhvillimit: kemi bërë mbi 91 projekte në Shkodër…

Një 32 vjeçar paraqitet në spitalin e Shkodrës i plagosur me armë zjarri…