Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Kandidati Shkreli takim me bizneset e Vau Dejës, shpalos objektivat e mandatit 4- vjeçar…

Takimi me bizneset e Vau Dejësit ishte frymëzim, përgjegjësi dhe garancia më e mirë e mbështetjes me 14 Maj!

  • Gjatë bashkëbisedimit me ta, shpalosa objektivat e mandatit 4- vjeçar!
  • Ulje të taksave!
  • Përmiresim i infrastrukturës!
  • Projekte të përfunduara dhe gati për t’u zbatuar ne Vau Dejes,Bushat,Hajmel,Temal,Vig Mnel,Shllak, Barbullush, Kosmaç dhe çdo fshat tjetër
  • Gati pika e grumbullimit të fruta-perimeve
  • Së bashku me Biznesin drejt së ardhmes
  • #VetëmPërpara
  • #KurrëMëMbrapa
  • Voto nr2
  • Voto Kristian Shkreli

Related posts

Vllaznia kampione kombëtare në Atletikë U18/ Kryetrajneri Albert Marashi, premton tituj të tjerë në vazhdim…

Policia e Shkodres arreston dy të mitur, plagosen me thikë 16 vjearin…

Olta e kércénoi hapur se di gjëra nga jashtë për të, reàgojnë ashpér familjarët e Efit! (FOTO)