Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Kandidati i PS Benet Beci intervistë në “Real Story”…

“Intervista ime në emisionin “Real Story” të Sokol Ballës përballë me Skënder Minxhozi e Mentor Nazarko. Faleminderit për mundësinë dhe vëmendjen”, shkruan kandidati Beci.

Related posts

Luizi i kërkoi Armaldos të heqë kapelen: S’ke burrëri, i servilosesh Oltës…

Gjobitet kryebashkiaku i Malësisë së Madhe për fushatën e 14 majit…

Mjeku Pëllumb Pipero në luftë për jetën, pëson goditje në tru, shtrohet me urgjencë në spital…