Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Benet Beci interviste në kanalin Albuk, në Londër/ Për t’i treguar komunitetit shqiptar ofertën për Shkodrën!…

Mund të ndiqni këtu, intervistën me gazetarin Martin Kiri për emisionin “UniversAl” në kanalin Albuk, në Londër. Faleminderit për vëmendjen dhe mundësinë për t’i treguar komunitetit shqiptar në Britaninë e Madhe e më gjerë programin tim dhe ofertën për Shkodrën!

Related posts

Bardh Spahia: Fitorja e opozitës së bashkuar në 14 Maj do të jetë e thellë dhe pikë kthese për fatin e Shqipërisë…

E FUNDIT/ GJKKO cakton masë sigurie për Sali Berishën, detyrim paraqitje dhe ndalim të daljes jashtë shtetit…

Aksident i rëndë në fshatin Zues të Shkodres, plagosen tri femra, shoferja akoma e bllokuar brenda mjetit…