Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Bardh Spahia takim me banoret e lagjes nr.3…

Me banorët e lagjes nr.3, mbështetës të përhershëm të Partisë Demokratike dhe një zë i rëndësishëm i Bashkisë Shkodër.

Disktuam pikat kryesore të programit tonë, ku një buxhet i orientuar drejt investimeve dhe përmirësimit të shërbimeve në çdo lagje të qytetit dhe njësi administrative dhe investime që tranformojnë Shkodrën, janë pjesë e planit tonë 4-vjeçar.

Related posts

Velipojë/ Plas sherri për Shezlonget, tre të rinj kanosin 64 vjeçarin…

Kalaja e Shkodres numër i lartë vizitorësh/ Nga janari në korrik 2023, mbi 66 mijë vizitorë në kala…

Arrestohet 21 vjeçarja nga Vau Dejes e cila thiri me thikë një natë më parë një të moshuar…