Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Bardh Spahia: Rinia do të jetë bashkëudhëtare e ndryshimeve që Shkodra do të ketë në drejtimin tonë 4-vitet në vazhdim

Rinia do të jetë bashkëudhëtare e ndryshimeve që Shkodra do të ketë në drejtimin tonë 4-vitet në vazhdim. E dëshmuam në 1-vit drejtimi të Bashkisë Shkodër se si energjia, vizioni dhe idetë e tyre i vumë në zbatim përmes investimeve, projekteve dhe modelit të punës që ndërtuam. Bashkë Fitojmë për të ardhmen e këtij brezi, të familjeve tona dhe Shkodrës tonë të dashur.“Eja dhe ti”, ishte festa dhe ftesa që të rinjtë e forumit rinor të partisë demokratike rajoni nr.4 na bënë për të rrugëtuar drejt fitores së madhe të 14 Majit✌️

Related posts

KUJDES kur hidhni sende nga makina/ Eksperti i Policisë Rrugore: Gjobë deri në 100 mijë lekë kush hedh bishta cigaresh nga dritarja e automjeteve…

Kush janë dy deputetët e rinj që do të hyjnë në Kuvend nga qarku i Shkodrës, Ilir Beqaj refuzon mandatin…

EMRAT/ Vrasja dhe plagosja e babë e bir dje në Dukagjin, shpallen në kërkim 4 autorët