Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Spahia: Në Velipojë pritja entuziaste dhe fryma e fitores nga banorët e saj në këto orë të fundit të fushatës është e dukshme…

Fitorja madhështore e 14 Majit do të shtrihet si një uragan nga Shkodra në të gjithë Shqipërinë. Në njësinë administrative të Velipojës pritja entuziaste dhe fryma e fitores nga banorët e saj në këto orë të fundit të fushatës është e dukshme. Mirënjohës për të gjjthë. Bashkë Fitojmë✌

Related posts

Ekzekutimi i biznesmenit Ardian Nikulaj, gjendet një kostum në Gjadër, Policia: Dyshohet se janë të autorit…

Shkodër/ Arrestohen 2 shtetas dhe procedohet në gjendje të lirë 1 tjetër, për vepra të ndryshme penale…

Vrasja e biznesmenit në Shëngjin, Policia shoqëron “të fortët” e Shkodrës…