Shkodra Post
Uncategorized

Bardh Spahia në koncertin e Harqeve të Ansamblit “Musica Nova”, me rastin e 30 vjetorit të vizitës së Papa Gjon Palit II në Shkodër…

Ju bashkova me kënaqësi koncertit të Harqeve të Ansamblit “Musica Nova”drejtuar nga Maestro Harlen Nikolli në kuadër të 30 vjetorit të vizitës së Papa Gjon Palit II në Shkodër dhe festës së Zojës së Shkodrës. Një moment i bukur dhe ngjarje që ka hyrë në historinë e Shqipërisë.

Related posts

Beci: Themeluesit e KF Shkodra prej gati 27 vitesh kanë krijuar një përvojë kaq domethënëse për futbollin dhe fëmijët e talentuar…

Luiz Ejlli shok me Vis Martinajn? Rrëfimi brenda BBV: I dhuruam një shoku luan, është i famshëm…

Vidhen dhe digjen stolat ne pedonalen e molos ne Shkoder, Bashkia i riparoi nje jave me pare…