Shkodra Post
AktualitetKulturëLajmi i Fundit

Si ju duket nusja? Motra e Luizit flet për herë të parë për Kiarën, zbulon raportin mes tyre…

Pas daljes nga BBVA, Të gjithë janë shprehur krioz nëse Kiaraështë takuar me familjarët dhe miqtë e Luizit. E mesa duket, pas shumë ptejesh motra e Luziit ka vendosur të shuajë dyshimet.

Duke iu përgjigjur disa pyetjeve në Instagram, motra e Luizit, Ina, ka folur edhe për Kiarën.
Ajo ka treguar se kanë foluar me moderatoren dhe ju duket shumë ndryshe nga cfarë kanë parë nga ekrani. Gjithashtu me një përgjigje shumë diplomatike, Ina tregoi se ata e shohin Kiaren, njësoj sic e sheh Luizi.

Related posts

Prezantohet Qatip Osmani, trajneri nis menjëherë nga puna te Vllaznia: Më pëlqen loja sulmuese, objektivi është…

“Logu i Bjeshkëve”, promovim i turizmit dhe trashëgimisë kulturore…

Bardh Spahia: Me Alba Alishanin në A2CNN folëm për 14 Majin, Betejën e Shkodrës…