Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Aksident i rëndë në aksin Shkodër-Koplik, dy automjete përplasen njera me tjetrën…

Një aksident ka ndodhur paa pak minutash ne Aksin Shkoder – Koplik pranë fshatit Grizhe.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur disa përsona të plagosur, të cilët janë transportuar për në spitalin e Shkodrës.

Forcat Zjarrfikese dhe policia ndodhen ne vendin ku ka ndodhur aksidenti.

Related posts

Shkodër/ Vihen në pranga 3 shtetas dhe procedohet në gjendje të lirë 1 tjetër…

VIDEO/ Benet Beci intervist në emisionin “Debat” në A2Cnn…

Benet Beci e çel diten me falenderim për çdo qytetar që kanë arritur të ruajnë shtëpitë karakteristike shkodrane…