Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Spahia: Sezoni turistik veror e gjen Velipojën me një shëtitore të transformuar…

Sezoni turistik veror e gjen Velipojën me një shëtitore të transformuar, ndërsa puna për rikualifikimin e saj po shkon drejt përfundimit. Këtij investimi do t’i bashkëngjitet edhe ai i terreneve sportive, për ta kthyer në një atraksion më shumë për pushuesit që zgjedhin perlën e Adriatikut.

Investime dhe shërbime që do ta kthejnë Velipojën në kryeqendër të turizmit shqiptar, do të jetë objektivi i punës tonë. Turizmi në 4 vitet në vazhdim do të jetë motori kryesor i ekonomisë së Bashkisë Shkodër.

Related posts

Bardh Spahia pjesë e Forumit Publik (POP): Prezantova programin tim për Shkodrën…

EMRAT/ Pezullohen 5 punonjes se policise Shkoder…

Bardh Spahia: Fitorja e opozitës së bashkuar në 14 Maj do të jetë e thellë dhe pikë kthese për fatin e Shqipërisë…