Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditSport

Eliminimi i Laçit nga Europa, trajneri Shpëtim Duro jep dorëheqjen…

Shpëtim Duro ka dhënë dorëheqjen, nga posti si trajner i Laçit. Eliminimi në turin e dytë në Conference League, nuk është kapërdirë dot nga tekniku kryeqytetas, që ka vendosur të japë dorëheqjen.

Skuadra kurbinase, u eliminua nga moldavët e Petrocub, teksa pas barazimit pa gola në transfertë, në ndeshjen e kthimit laçianët u shpërfytyruan në “Elbasan Arena” ku u mposhtën 1-4.

Kjo ka bërë që të largohet edhe trajneri Duro, ndërsa më herët klubi i Laçit ka njoftuar se do të ketë revolucion dhe masa për skuadrën.

Related posts

Dëshmia e vrasjes së Behar Sofisë/ Shyti tregon “Dajo” Skënder Vathin dhe “Djalin e ri” Lonard Xhixha që kërkuan ekzekutimin…

Sofra e Iftarit e shtruar nga shoqata “Istanbul”, Spahia: Kemi aq shumë nevojë si shoqëri për mësimet e bukura të Kuranit…

Shtohen të rinjtë me probleme kardiake/ Smajlaj : Këto probleme janë të trajtueshme nëse kapen në kohë…