Shkodra Post
Kronika

Zjarr në katin e dytë të hotel “Rozafa” në Shkodër…

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 21:15, në katin e dytë të hotel “Rozafa”, ka rënë zjarr, dyshohet si pasojë e një shkëndije elektrike.

Zjarrfikësit kanë bërë të mundur shuarjen e plotë të flakëve, nga të cilat janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, po punon për zbardhjen e plotë të shkakut të rënies së zjarrit dhe për sqarimin e rrethanave të rastit.

Related posts

VIDEO/ Vidhnin biçikleta dhe dyqane me dhunë, arrestohen 3 adoleshentë në Shkodër…

Gjykata e Shkodres lë në “arrest shtepi” autorin e dyshuar për serat me kanabis…

Plagoset me arme zjarri minoreni ne Laç Nuk dihen motivet, identifikohet autori…