Shkodra Post
Kronika

Një 59 vjeçar paraqitet në spitalin e Shkodrës i plagosur me armë zjarri…

Shkodër /Informacion paraprak

Rreth orës 16:15, në Urgjencën e Spitalit Rajonaal Shkodër, ka shkuar për ndihmë mjekësore shtetasi A. Z., 59 vjeç, banues në fshatin Guci, Shkodër, I cili dyshohet se është plagosur me armë zjarri në këmbë jashtë rrezikut për jetën.

Shërbimet e Policisë, sapo kanë marrë njoftim, kanë shkuar menjëherë në vendngjarje.

Ndërkaq, grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Related posts

I dënuar me 12 vite burg në Itali, arrestohet 38-vjeçari nga Shkodra në Morinë

Pukë/ Një automjet del nga rruga dhe bie në lumin Fan, brenda ishin babë e bir…

Policia e Shkodres arreston 2 përsona…