Shkodra Post
KronikaLajmi i Fundit

Aksident i rëndë në fshatin Zues të Shkodres, plagosen tri femra, shoferja akoma e bllokuar brenda mjetit…

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 14:50, në fshatin Zues, shtetasja E. G., 27 vjeçe, ka humbur kontrollin mbi automjetin që drejtonte dhe si pasojë automjeti është përplasur me një shtyllë elektrike, në anë të rrugës. Nga përplasja, janë dëmtuar 27-vjeçarja dhe pasagjeret në automjet, shtetaset A. D., 21 vjeçe dhe B. G., 21 vjeçe.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendin e aksidentit, ku vijon puna për nxjerrjen e drejtueses, nga automjeti i përplasur, me qëllim transportimin në spital. Ndërkaq, 2 pasagjeret janë në spital, në kujdesin e mjekëve dhe jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Related posts

Krim brenda familjes, babai plagoset me thikë 19-vjeçari në Fushë-Arrëz…

Shpërthim me lëndë plasëse në një lokal në lagjen Skenderbeg të Shkodrës…

Plagosje me thikë pranë spitalit në Shkodër, shpallet në kërkim 26 vjeçari…