Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Sherr mes adoleshentësh në Shkodër, plagoset 15 vjeçari…

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 11:00, salla operative e DVP Shkodër, është njoftuar se pas një konflikti mes dy 15-vjeçarëve, ishte lënduar me mjet prerës (biçak) njëri prej tyre.

Shtetasi i dëmtuar është dërguar menjëherë në spital, për ndihmë mjekësore, dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

15-vjeçari tjetër u shoqërua në ambientet e DVP Shkodër dhe po merret në pyetje, në prani të prindit të tij dhe të psikologut.

Mjeti prerës është sekuestruar në cilësinë e provës materiale.

Grupi hetimor vijon punën për përcaktimin e shkakut të këtij konflikti dhe sqarimin e rrethanave të tij.

Related posts

Apeli rrëzoi Tërbunin, pukjanët nuk ndalen: Shkojmë në KAS

Spahia: Në Velipojë pritja entuziaste dhe fryma e fitores nga banorët e saj në këto orë të fundit të fushatës është e dukshme…

Partia Socialiste konfirmon kandidaturën e Tonin Marinaj për kryetar Bashkie Malësi e Madhe…