Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditSociale

Kryebashkiaku Beci takohet me disa nga gjyshërit dhe gjyshet e Shtëpisë së të Moshuarve Shkoder…

Mikprita në zyrën time disa nga gjyshërit dhe gjyshet e shtëpisë së të moshuarve në Shkodër. Një bisedë e këndshme me ta për mënyrën se si e shohin qytetin dhe zhvillimin e tij.

Me Fatjonin dhe Mirsadin folëm edhe për veprimtarinë që do të organizohet enkas me rastin e 1 Tetorit, ditës ndërkombëtare të të moshuarve.

Shumë domethënëse dhurata e tyre: një simbol i Shkodrës, siç është biçikleta, e punuar nga vetë ata. Faleminderit për të gjitha!“, Shkruan në Facebook Benet Beci, kryetar i Bashkisë Shkodër.

Related posts

Sherr mes adoleshentësh në Shkodër, plagoset 15 vjeçari…

Shkodër-Muriqan, 300 mln euro/ Zëvendëskryetari Bejleri: Kryesore ndërtimi i urës me katër korsi…

Polcia e shkodrës arreston dy përsona, gjatë kontrollit iu gjet lëndë narkotike…