Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

EMRI/ Vrasje me armë zjarri në Hot të Ri, humb jetën 33 vjeçari…

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 21.48, në fshatin Hot i Ri, në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri shtetasi Valter Fierza, rreth 33 vjeç, banues në fshatin Hot i Ri, Shkodër.

Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor.

Janë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonës me qëllim kapjen e autorit/ve.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Related posts

Jeni të sëmurë me grip? Këto janë gabimet që i bëjmë të gjithë, por duhet t’i shmangim menjëherë…

Spahia: Në rajonin 2, me gratë dhe vajzat që na kanë dëshmuar mbështetje të vazhdueshme…

HYRJA E SHKODRES, PARKU REKREATIV/ BENET BECI BËN PUBLIKE PROJEKTIN…