Shkodra Post
Uncategorized

Atentat ndaj babë e bir në Dukagjin, humb jeten babai, plagoset rëndë i biri…

Nje vdekur dhe nje i plagosur në një ngjarje të rëndë ne Dukagjin. Zef Guri raportohet se është viktima e ngjarjes, ndërsa Gjin Guri është i plagosur rende.

Ngjarja ka ndodhur ne Mal te Shoshit. Eshte e paqarte çfare ka ndodhur. Forca te shumta policie jane nisur drejt vendit te ngjarjes per te nisur hetimet paraprake rreth kesaj ngjarje te rende.

Autori eshte larguar ne drejtim te paditur. Gjin Gurit ne nentorit e 2021 i eshte vendosur nje sasi tritoli tek lokali i tij ne Shosh.

Related posts

Shkodër/ Rritet në 8% taksa e infrastukturës…

Pasi këndoi këngët e tij, Getoari ka dy fjalë për Luizin…

Mashtronin qytetarët përmes call-centerave, lëshohen 15 urdhër-arreste. Transferta parash 5 milionë Euro…