Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Ndërrojnë jetë në Spitalin e Shkodrës çifti i bashkëshortëve që u aksidentuan një ditë më parë në aksin Shkodër-Koplik

Ndërrojnë jetë në Spitalin e Shkodrës çifti i bashkëshortëve Adem dhe Sadije Sula që u aksidentuan një ditë më parë në aksin Shkodër-Koplik. Ato po udhëtonin me motor dhe janë përplasur nga një autobus që kthehej nga Mali i Zi me dhjetëra qytetarë nga Lezha, të cilët ishin për vizitë turistike.

Si pasojë e përplasjes ato kanë marrë dëmtime të shumta dhe nuk kanë arritur t’i mbijetojnë plagëve megjithë ndihmën e dhënë nga bluzat e bardha. Policia po heton mbi rrethanat e aksidentit të rëndë me pasojë 2 viktima.

Related posts

Arrestohet 30 vjeçari në Muriqan, iu gjetën në automjet lëndë narkotike…

“Zonja e këngës popullore qytetare shkodrane” Mukades Çanga “Mjeshtre e Madhe” sot ka ditëlindjen…

Si nisi konflikti i përgjakshëm mes klanit “Duka” dhe Ervis Martinajt…