Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Spahia: Thellësisht mirënjohës për këtë mbështetje dhe optimizëm që marr nga çdo shtërngim duarsh dhe bisedë me bashkëqytetarët…

Thellësisht mirënjohës për këtë mbështetje dhe optimizëm që marr nga çdo shtërngim duarsh dhe bisedë me bashkëqytetarët. E ndjej tek çdo fjalë e tyre besimin që kanë në programin tonë dhe frymën e fitores.

Është qytetari fisnike që Shkodra e ka dëshmuar në çdo kohë. 14 Maji do ta tregojë edhe njëherë tjetër këtë shpirt të lirë që kanë shkodranët. Bashkë Fitojmë ✌️

#votoBardhSpahia2#votoBashkëFi

Related posts

Kalaja e Shkodres, destinacioni i mbi 4 mijë vizitorëve vendas e të huaj…

Shtëpitë karakteristike të Gjuhadolit/ Ende në gjendje të mjerueshme, banorët kërkojnë ndërhyrje…

Takim përbyllës i fushatës elektorale me praninë e Kryeministrit Rama, Shkreli i bën ftesë banorëve…