Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Mirmengjes nga Shllaku, Shkreli: Prej ditësh ka nisur puna për shtrimin e rrugës me çakull…

Mirëmëngjes nga Shllaku😍!
Le të nisim mbarë muajin ashtu siç na takon🤝.
Prej ditësh ka nisur puna për shtrimin e rrugës me çakull!

Janë 14 fshatra të cilët fatkeqësisht kanë nevoja të shumta! Bashkia do jetë për çdo banorë, në çdo njësi administrative☺️! Bashkë për të bërë më të mirën për Shllakun dhe gjithë Vau Dejësin✅

Related posts

“I burgosuri ordiner Xhevdet G., nga Shkodra, me J. Baçe, një ndyrësirë nga Vlora, e me kapter Hodon, e masakruan Zefin dhe pa i dalë shpirti, e mbuluan…”/ Dëshmia rrëqethëse e Ventigjar Hamzaraj…

VIDEO/ Bie ne prangat e policise se shkodres 58 vjecari i cili kishte kultivuar 220 rrenje kanabis…

Armand Duka i bindur: Kualifikimi në Euro 2024 është plotësisht i arritshëm