Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Kristian Shkreli me banorët e Pistullit: katër vitet e ardhshme do të sjellim ndryshime të mëdha!…

Me zemër FALEMINDERIT për pritjen e ngrohtë🤝! Me banorë të Pistullit! Aty ku katër vitet e ardhshme do të sjellim ndryshime të mëdha!

Pas qendres shëndetësore dhe ndriçimit, radhën e kanë kanalizimet, rruga që lidh Pistullin me fshatra të tjerë si dhe fusha sportive! Bashkë do bëjmë më të mirën për Pistullin dhe gjithë Vau Dejësin🤝!

Related posts

Na ka trishtuar thellë! Benet Beci reagon për vdekjen tragjike të eskavatoristit në rrugën e Dukagjinit…

Arrestohen në Shkodër 2 adoleshtë, po shisnin lëndë narkotike në shkolla…

Bashkia Shkoder nis punimet për vazhdimin e korsisë së biçikletave në rrugën “Daut Boriçi”…