Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Edi Rama fushatë me gënjeshtra, Bardh Spahia i nxjerr videon nga strehëza e qenve…

E VËRTETA nuk mund të fshihet dhe as të tjetërsohet nga njeriu simbol i GËNJESHTRËS Edi Rama. Bashkia Shkodër është e para në rang vendi që ka ndërtuar një strehëz publike për qentë e rrugës, duke i trajtuar këto krijesa sipas të gjitha standarteve të vendeve të zhvilluara.

Në vend që të kërkojë falje për sjelljen absurde dhe kriminale të kryetarëve të bashkive socialiste që këto kafshë i vrasin në mënyrë mizore, apo i sjellin me furgonë drejt Shkodrës, Edi Rama zgjedh të mashtrojë dhe gënjejë opioninin publik vetëm e vetëm për show televiziv në këto jave fushate elektorale. Qesharake të shohësh se si kandidati i tij dhe deputetët që përfaqësojnë Shkodrën në kuvendin e Shqipërisë duartrokasin dhe buzëqeshin me të tilla të pavërteta.

Shkodranët e njohin mirë se çfarë përfaqëson ai dhe shpura e tij, prandaj në 14 Maj do t’i japin përgjigjen që meriton me votë.

Related posts

Shkodër/ Ndalohet një shtetas i shpallur në kërkim dhe procedohen në gjendje të lirë 3 të tjerë…

“Zonja e këngës popullore qytetare shkodrane” Mukades Çanga “Mjeshtre e Madhe” sot ka ditëlindjen…

Benet Beci: Projektet strategjike: Lidhjet rajonale të Shkodrës, rruga e Dukagjinit…