Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Benet Beci publikon videon nga emisioni “Debat” në RTSH Shkodra nga Brunilda Dibra…

“Debat” në RTSH Shkodra nga Brunilda Dibra. Kjo është intevista ime me gazetarët shkodranë. Faleminderit për vëmendjen!

Related posts

Kristian Shkreli: Qendra Muze “Ndre Mjeda”, një thesar i fshehur arkitekturor dhe shpirtëror…

Luizi -Bledit:“Ti mendon se do qëndrosh deri në fund?”

Me datë 19 shtator stakim energjie, OSHEE Shkoder jep njoftim per abonentët…