Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Benet Beci: Mirënjohje dhe respekt për dëshmorët e Atdheut në këtë ditë përkujtimore!…

Mirënjohje dhe respekt për dëshmorët e Atdheut në këtë ditë përkujtimore!
Sakrifica e tyre sublime na bën sot më të përgjegjshëm dhe me vetëdijen e plotë se kemi ende shumë rrugë përpara, që amaneti i tyre të vihet në vend.
Lavdi!

Related posts

Tërhiqet kandidati i grupimit të Alibeajt për Bashkinë Lezhë, Sandër Marku…

I vuri tritol oficerit të policisë 3 vjet më parë, pranga 32-vjeçarit në Shkodër. (EMRI)…

Moti i keq/ TIA njofton anulimin e 10 fluturimeve…