Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Kristian Shkreli me banorët e Gomsiqes: Furnizimi me energji u bë i mundur por kemi të tjera projekte për zonën!…

Me banorët fisnik te Gomsiqes! Aty ku zoti i ka dhënë bukuri natyrore, por ka nevojë për ndërhyrje nga dora e njeriut! Furnizimi me energji u bë i mundur por kemi të tjera projekte për zonën! Emergjencë është rruga dhe përroi i cili në raste reshjesh shkakton jo pak dëme!

Related posts

Komiteti Ekzekutiv i FSHF thërret Asamblenë e Përgjithshme të Zakonshme 2023

Spahia premton mes artistëve: Rikonstruksioni i plotë i teatrit “Migjeni”, ndërtimi i një rrjeti të ri muzesh…

Policia e Shkodrës arreston dy persona të cilët po transportonin emigrantë…