Shkodra Post
AktualitetKulturë

Olta e kércénoi hapur se di gjëra nga jashtë për të, reàgojnë ashpér familjarët e Efit! (FOTO)

Pas një debati të ashpér me Luiz Ejllin, Olta Gixhari ka kércénuar gjatë ditës së djeshme se do të nxjérrë çfarë di për jetën jashtë të Kiara Titos dhe Efi Dhedhes.

Këto deklarata të forta të aktores së njohur kanë marrë reàgime të shumta në rrjet.

Pas reàgimit të shoqes së ngushtë të Kiarës, kanë reàguar edhe të afërmit e Efit, që menaxhojnë llogarinë e saj zyrtare në “Instagram”.

Nëpërmjet një postimi në “Instastory”, personi që menaxhon faqen shkruan se kjo është një lojë e shémtuar nga ana e Oltës.

“Besoj se sjellja e Efit kundrejt Oltës dhe çdo gjë që ajo ka thënë vërtetohet me këto pamje të shémtuara kércénimi për një vajzë që supòzòhet të gjýkohet për çfarë bën brenda “Big Brother”, jo jashtë, por mbi të gjitha nuk është vegël e një loje të shémtuar duke godítur jetën personale të banorëve aty brenda”, thuhet në postim

Related posts

Kandidati Kristian Shkreli uron Pashkën Ortodokse…

Deputeti Benet Beci publikon projektin e Urës së Re mbi Bunë që lidh Velipojën me Ulqinin…

Za Fest, festivali që ngjyros me muzikë kalanë Rozafa