Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

I vuri tritol oficerit të policisë 3 vjet më parë, pranga 32-vjeçarit në Shkodër. (EMRI)…

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga 32-vjeçarin Dedë Nikaj. Ai është i dyshuari kryesor i bluve për vendosjen e eksplozivit në shtëpinë e oficerit të policisë Prelë Milani dhe në atë të Zef Bungajës, ngjarje të ndodhura më 4 janar 2020.

Mbi 32-vjeçarin rëndojnë dy akuza, ajo e ?shkatërrimit të pronës? me eksploziv dhe “mbajtja pa leje e armëve luftarake, shpërthyese”.

Related posts

VIDEO/ Maturanti nga Shkodra krijon një dron, Hoti: Nuk më është ofruar mbështetje…

Bardh Spahia perkujton 30 vjetorin e vizitës së Papa Gjon Palit te dytë në Shkodër…

Kumbari i Madh / 15 arsye pse mafia shqiptare bën ligjin në Ekuador, kush janë bosët…