Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

VIDEO/ Aksident i rëndë në Beltojë, plagosen 6 përsona…

Shkodër/Informacion paraprak

Më datë 22.08.2022, rreth orës 15:20, në aksin rrugor “Shkodër – Lezhë”, në fshatin Beltojë, janë përfshirë në aksident rrugor, automjeti tip “Opel”, me drejtues shtetasin I. Gj., 30 vjeç, automjeti tip “Toyota”, me drejtues shtetasin malazez P. G., 42 vjeç dhe automjeti tip “BMW”, me drejtues shtetasin kosovar A. B., 24 vjeç.

Si pasojë e këtij aksidenti, janë dëmtuar të tre drejtuesit e automjeteve, njëri prej të cilëve, shtetasi I. Gj. është në gjendje të rëndë, si dhe janë dëmtuar gjithashtu shtetasit D. Gj., 54 vjeçe, O. G., 44 vjeçe dhe A. H., 25 vjeçe, pasagjere në këto automjete.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Related posts

U raportua si vdekje natyrale nga policia e Shkodres, i moshuari mësohet se është vrarë me sopatë nga komshiu…

Sherr mes të rrinjve në Shkodër, plagosen 3 vetë, njëri në gjendje të rëndë…

Ndahet nga jeta Dr. Skender Rrjolli…