Shkodra Post
AktualitetLajmi i Fundit

Emërohet drejtori i ri në burgun e Reçit…(EMRI)

Ndryshon Drejtori i Burgut te Reçit. Largohet nga kjo detyre Erion Laska dhe ne vendin e tij eshte emeruar Sokol Lleshi qe vjen nga SHKB – Lezhe.

Burimet prane drejtorise se burgjeve bejne me dije se Erion Laska eshte emeruar Drejtor Juridik ne Burgun 313 Tirane.

Related posts

Vau Dejës/ Zbulohen 500 fidanë kanabis nga policia…

Gjendet një përson i dekompozuar brenda një banese në Shkodër…

Vllaznia nuk arrin të fitojë ndaj Bylisit në “Loro Boriçi”, skudrat ndajnë pikët…