Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Bastiste raftet e supermarketeve, policia identifikon dhe arreston 22-vjeçarin shkodran…

Një 22-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Shkodrës, pasi akuzohet se vidhte madhra të ndryshme ushqimore nëpër supermarketet e qytetit.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Shkodër, për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i Policisë:

DVP Shkodër

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Shkodër kapën dhe ndaluan shtetasin G. B., 22 vjeç, banues në Shkodër, i cili ishte shpallur në kërkim pasi dyshohet se më datë 16.04.2023, ka vjedhur mallra të ndryshme ushqimore, në një market.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Shkodër, për veprime të mëtejshme.

Related posts

Nga Endrit Dokle te nipi i deputetit të PS, kush janë bosët shqiptarë që fshihen në Dubai dhe udhëheqin krimin nga suitat luksoze…

Iftar për besimtarët në Vau Dejës/ Shkreli: Jemi në muaj të shenjtë, agjerim të pranuar…

Atentati ndaj Armando Prengës/ 29-vjeçari qëlloi 5 herë me armë në drejtim të mjetit të ish deputetit, plumbat në krahun e pasagjerit (Zanafilla e konfliktit)