Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Bardh Spahia: Kemi ndërtuar një program 4 vjeçar, i cili parashikon investime dhe shërbime për çdo rajon të Shkodrës…

Kemi ndërtuar një program 4 vjeçar, i cili parashikon investime dhe shërbime të përmirësuara për çdo rajon të Shkodrës.

Kam kënaqësinë që gjatë ecjeve dhe bashkëbisedimit me qytetarët, t’ju a prezantoj vizionin tonë, i cili e sheh Shkodrën kryeqendër të zhvillimit ekonomik e turistik.

Ka shumë për të bërë dhe jam i vetëdijshëm se ato që kemi realizuar deri më sot janë vetëm fillimi i asaj që do të pasohet në këtë 4 vjeçar në vazhdim.

“Bashkë Fitojmë” dhe punojmë për t’i dhënë Shkodrës vendin që i takon.

Related posts

Ylli Aga: Në 155 ndeshje të luajtura këtë sezon, 43 janë luajtur në fushë asnjanëse. Kjo është një pjesë çmendurie

Aksident në aksin Shkodër-Koplik, makina përplaset me motorin, plagoset 33-vjeçari…

100 vjetori i një legjende, përkujtohet kolosi i futbollit shqiptar Loro Boriçi…